Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Sistemde altta ve üstte taşıyıcı ray profili bulunmaktadır. Et kalınlığı 3 mm dir. Her cam kanatta altta ve üstte 4'er adet olmak üzere toplam 8 taşıyıcı tekerlek bulunmaktadır. Taşıyıcı tekerler yükseklik ayarlama özelliğine sahiptir. Montaj sırasında Cam kanatların rayda sorunsuz hareket etmesi için taşıyıcı tekerler her biri ayrı ayrı yükseklik ayarları yapılır.

Şişecam marka 8 mm temperli cam kullanılır.

Cam kanatlar sadece sağa, sadece sola ve her iki tarafa ayrı ayrı toplanabilir.

Hava, su ve toz geçişini ekstra engellemek için duvar bitimlerindeki cam kanatlarda alüminyum çıta ve conta fitil bulunmaktadır.

Avantajları

Cam balkon sistemlerinde kullanılan camlar, güneş ışığına karşı mercek görevi görmekte ve almış olduğu ısıyı balkon içerisine daha çok arttırarak vermektedir.

Örneğin dış ısı 10 derece ise balkon içindeki ısı 15-16 dereceyi bulmaktadır. Ayrıca rüzgarın dış duvarlara gelmesine engel olduğu için evin çok daha çabuk ve kolay ısınmasını sağlamaktadır.

Cam balkona komşu odalar çok daha sıcak olmakta ve ciddi oranlarda yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

Teknik Detay

- Temperli (securit) 8 mm şişe cam
- 3 mm alüminyum
- Elektrostatik toz boya
- Her kanatta galvaniz 4 ayrı noktada 8 rulman
- Menteşeli kanatta alt üst kilit sistemi
- Çift raylı kasa
- Çıkış ağzı kapağı
- Kasa baza birleşim noktalarında kıl fitil+conta fitil
- Duvar bitimlerinde alüminyum  cam çıtası ve bitim profili
- Cam birleşim noktalarında şeffaf fitil
- Kasa iç ve dış tahliye kanalları
- Ral renk çeşitleri mevcuttur.

 • Professional Installation

  Profesyonel montaj ekiplerimiz, üretimi tamamen size özel yapılmış ürünlerin montajını, yerinde ve zamanında profesyonel işçilik ve kaliteli sarf malzemeleri ile mekanınıza zarar vermeden, temizlik ve hijyen kurallarına uygun gerçekleştirir.

  + Detail
   
 • Special Production

  Teknolojiyi yakından takip ederek oluşturduğumuz ve geliştirdiğimiz makine parkımız ve son sistem, robot teknolojisi ile donatılmış tesisimizde, tümüyle size özel olarak, tam otomatik makinalarımızda üretilirken her aşamada kalite kontrolünden geçmektedir. 

  + Detail
   
 • Call Us For Free Expertiz

  Yeni binanıza, dairenize, pvc pencere, çelik kapı, iç kapı, dış cephe giydirme düşünüyorsanız yada balkonunuzu, terasınızı kapatmayı, cam balkon yaptırmayı düşünüyorsanız önce ücretsiz danışma ve expertiz için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

  + Detail
   
 • Turnkey Works

  Evinizi yada yeni bir ev / bina satın aldınız ve içini dekore ettirmek ya da dekorasyonunu değiştirmek istiyorsunuz. Sizin zevkiniz ve bizim deneyimimizi birleştirip sizin yerine tüm dekorasyon işini istediğiniz görsel, mimari ve ekonomik kriterlere göre biz yapıyoruz. Size sadece içine yerleşip mutlu olmak kalıyor.

  + Detail
   
General Teyfik Sağlam Cad. No: 130/A Etlik-Keçiören/ANKARA
T: 0312 322 19 20     F: 0312 322 19 28