Fotoselli Kapılar

Güvenilir ve Az Bakım Gerektiren Kapılar!

Ürünlerimizde ki her bir bileşen konusunda uzman teknik personelimizin kontrol ve testlerinden geçtikten sonra üretime alınır. Alınan numuneler zorlu çevre ve çalışma koşullarında sürekli, uzun süreli olarak çalışacak şekilde test edilir. Amacımız kullanıcılar için güvenilir ve az bakım gerektiren ürünler sunmaktır.

Uygulama Alanları

- Yan ve alt pencereler, tilt-ve-dönüş pencereler, asılı
- İkinci giriş kapıları, katlama veya tilt-ve-sürmeli kapılar

Teknik Özellikler

- Uf= 1.3 W / m2K
- Ses koruma 46 dB kadar
- Hırsızlık dayanım sınıfı 2

 • Professional Installation

  Profesyonel montaj ekiplerimiz, üretimi tamamen size özel yapılmış ürünlerin montajını, yerinde ve zamanında profesyonel işçilik ve kaliteli sarf malzemeleri ile mekanınıza zarar vermeden, temizlik ve hijyen kurallarına uygun gerçekleştirir.

  + Detail
   
 • Special Production

  Teknolojiyi yakından takip ederek oluşturduğumuz ve geliştirdiğimiz makine parkımız ve son sistem, robot teknolojisi ile donatılmış tesisimizde, tümüyle size özel olarak, tam otomatik makinalarımızda üretilirken her aşamada kalite kontrolünden geçmektedir. 

  + Detail
   
 • Call Us For Free Expertiz

  Yeni binanıza, dairenize, pvc pencere, çelik kapı, iç kapı, dış cephe giydirme düşünüyorsanız yada balkonunuzu, terasınızı kapatmayı, cam balkon yaptırmayı düşünüyorsanız önce ücretsiz danışma ve expertiz için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

  + Detail
   
 • Turnkey Works

  Evinizi yada yeni bir ev / bina satın aldınız ve içini dekore ettirmek ya da dekorasyonunu değiştirmek istiyorsunuz. Sizin zevkiniz ve bizim deneyimimizi birleştirip sizin yerine tüm dekorasyon işini istediğiniz görsel, mimari ve ekonomik kriterlere göre biz yapıyoruz. Size sadece içine yerleşip mutlu olmak kalıyor.

  + Detail
   
General Teyfik Sağlam Cad. No: 130/A Etlik-Keçiören/ANKARA
T: 0312 322 19 20     F: 0312 322 19 28